Apmokėjimas

Jūsų patogumui siūlome rinktis vieną iš šių atsiskaitymo būdų:

 

Paypal - Paprastas ir greitas apmokėjimo būdas tiems, kurie turi sąskaitą www.paypal.com sistemoje.

 

Grynaisiais pristatymo metu - Atsiskaitymas kurjeriui grynaisiais, pristačius prekes į namus (visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją). Patogus būdas atsiskaityti, kai nelaikote pinigų banko sąskaitoje. Kurjeris perduos Jums užsakytas prekes ir paims užsakyme nurodytą pinigų sumą. Tam, kad išvengtumėte nesusipratimų ir nepatogumų, siūlome iš anksto pasiruošti tikslią pinigų sumą, taip sutaupysite laiko ir sau, ir kurjeriui. Paslaugos kaina 3 Eur.

 

Grynaisiais mūsų salone - prekes galite atsiimti ir susimokėti už jas mūsų firmos salone, esančiame Kaune, Armatūrininkų g. 1, Petrašiūnuose.

 

Lizingu arba išsimokėtinai - prekes galite įsigyti ir išsimokėtinai per SB lizingą arba Mokilizingą. Užsakius prekes ir pasirinkus tokį atsiskaitymo būdą, mūsų vadybininkas susisieks su Jumis dėl papildomos informacijos, reikalingos lizingo bendrovei. Turite klausimų, susijusių su lizingu, - prašome susisiekti su mūsų vadybininkais.

 

Paysera mokėjimo sistema – greitai, saugiai ir patogiai.

Paysera sąskaita: EVP5110001561421

Banko pavedimu - Pasirinkę šį mokėjimo būdą, turėsite savarankiškai atlikti pavedimą į nurodytą D. Kubiliaus firmos „Muzikinis Garažas“ banko sąskaitą. Pavedimą galite atlikti, prisijungę prie savo el. bankininkystės paskyros ar artimiausiame banko skyriuje. Atliekant pavedimą, svarbu nurodyti šiuos duomenis:

Gavėjas: D. Kubiliaus firma „Muzikinis Garažas
Įmonės kodas: 135552995
Gavėjo sąskaita: LT437044060003326133
Gavėjo bankas: AB SEB bankas

Mokėjimo paskirtis: “užsakymo numeris” (reikia nurodyti savo užsakymo numerį arba pasirinktą prekę).

D. Kubiliaus firma „Muzikinis Garažas“ yra PVM mokėtojas, visoms pirktoms prekėms išrašomos PVM sąskaitos faktūros. PVM mokėtojo kodas LT355529917.

Iškilus klausimams, prašome kreiptis į mūsų specialistus:

Mob.: +370 67195523

E. paštas: info@igrozis.lt